LokalizacjaNiemcy
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2020-11-25
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE

Opis stanowiska

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER w sortowni kurierskiej – firma GLS
bez znajomości j. niemieckiego
Miejsce pracy: Niemcy

Firma GLS, w trosce o swoich pracowników, zabezpiecza miejsca pracy spełniając wszystkie normy bezpieczeństwa w dobie coronawirusa. W przypadku podejrzenia zarażeniem, zapewniamy szybki dostęp do diagnozy i opieki medycznej.

OFERUJEMY:
• umowę o pracę na pełny etat,
• atrakcyjną stawkę podstawową 10,15€ – 12,18€ brutto/h,
• wynagrodzenie 1200 – 1500 € netto miesięcznie,
• możliwość pobierania zaliczek,
• możliwość nadgodzin,
• dodatki za pracę w godzinach nocnych,
• premie/planowane dodatki uznaniowe,
• zapewnione bezpłatne zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem i darmowym Internetem,
• koordynowanie dojazdów dom-praca-dom,
• pomoc polskich koordynatorów na miejscu,
• praca w polskim zespole,
• stała opieka dwujęzycznego koordynatora projektu,
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

OPIS STANOWISKA
• rozładunek oraz załadunek paczek kurierskich.

WYMAGANIA:
• sprawność fizyczna,
• umiejętność pracy zespołowej,
• dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• mile widziany własny samochód,
• od Kandydatów nie wymagamy znajomości języka, jak również doświadczenia i uprawnień na wózki jezdniowe (na miejscu przeprowadzane jest odpowiednie szkolenie i przyuczenie w j. polskim przez dwujęzycznych koordynatorów).

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do przesłania CV z aktualnie obowiązującą klauzulą na podany adres e-mail.

KONTAKT:
+48 571 322 118
justyna.olszanecka@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani

HR Navigator

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.