BranżaMotoryzacja
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2020-04-01
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 SPECJALIŚCI
InMoto Sp. z o.o.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z długoletnią tradycją, działającą w branży motoryzacyjnej.
Sprzedajemy opony, felgi stalowe i aluminiowe od pokoleń. Idąc z duchem czasu zajmujemy się głównie sprzedażą online, wykorzystując wiele interesujących możliwości Internetu.
By sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była interesująca, przejrzysta, wyróżniająca się dobrą jakością.
Dlatego poszukujemy ludzi z pasją, wizją oraz chęcią tworzenia czegoś nietuzinkowego i pomysłowego.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pomagała serwisować i rozwijać istniejące rozwiązania e-commerce. Będzie miała również aktywny wkład w projektowanie nowych funkcjonalności.
Nie ma znaczenia, przy jakich projektach wcześniej pracowałeś. Ważne, żebyś miał chęć do nauki i poznawania technologii C#/ ASP.NET.

Wymagania

- minimum rok doświadczenia w programowaniu w C#
- znajomość HTML, CSS, Javascript
- chęć do nauki i ciągłego poznawania technologii internetowych
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
- umiejętność logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Mile widziane:
- znajomość asp.net, asp.net mvc
- znajomość jQuery oraz HTML5
- znajomość MS SQL Server oraz T-SQL
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania
- możliwość rozwoju w doświadczonym zespole programistów
- pracę w małym zespole i w rodzinnej atmosferze