LokalizacjaNiemcy
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2019-11-18
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE
Opis stanowiska:
- Praca jako magazynier
- Rozładunek i załadunek towaru
- Praca głównie w systemie dwuzmianowym
Wymagania:
- Doświadczenie na w/w stanowiska
- Rzetelność i sumienność
- Umiejętność pracy w zespole w szybkim tempie
Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową: 11,95 euro brutto
- Całkowicie bezpłatne zakwaterowanie
- Pewną pracę dla bardzo znanej firmy
- Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę
- Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator oraz brygadziści)
- legalną umowę o pracę z potwierdzeniem ( A1 oraz Ekuz)
- Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Zadzwoń:
+48 572 505 720
+48 571 322 116
+48 571 322 118
+48 515 909 950
+48 12 352 29 22

HR Navigator

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.