LokalizacjaFrancja
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2019-04-24
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY

Zakres obowiązków:
• Praca w systemie 2 zmianowym
• Produkcja komponentów z branży lotniczej, wojskowej i przemysłowej
• Praca głównie na tokarkach wielowrzecionowych z 6 osiami - ustawianie, programowanie maszyny

Wymagania na stanowisko:
• Wykształcenie techniczne
• Ok. 3-4 lat doświadczenia w pracy na tokarce, w branży lotniczej lub pokrewnej
• Umiejętność ustawiania, programowania tokarki
• Znajomość jęz. francuskiego i/lub angielskiego

W zamian oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę
• Pierwsza umowa na okres próbny, na 3 miesiące
• Atrakcyjną stawkę: 2000-2500 EUR netto/miesięcznie
• Darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące
• Opiekę medyczną

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.