Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-06-13
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY
Obsługa klientów w mieszalni - Pracownik mieszalni
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - Handlowiec

Opis stanowiska

"Enamel" Mieszania farb i lakierów dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, działająca na terenie śląska i małopolski zatrudni pracownika na stanowisko:
Pracownik Techniczny mieszalni
Handlowiec

Wymagania

Wymagania - Pracownik mieszalni:
- wytwarzanie produktów zgodnie z recepturami,
- przygotowywanie wyrobu gotowego zgodnie z harmonogramem zamówień wewnętrznych firmy,
- realizacja różnych etapów procesu produkcji zgodnie z poleceniami przełożonego,
- konfekcjonowanie produktów,
- kontrola jakości,
- okresowe inwentaryzacje stanów magazynowych (remanent);

Idealny kandydat powinien posiadać:

Zdolności manualne do prac precyzyjnych - produkcja wg receptur,

Chęć stałego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,

Doświadczenie w branży lakierniczej oraz materiałów ściernych i polerskich - mile widziane

Zdolność szybkiego uczenia się i nabywania nowych umiejętności

Dobra organizacja pracy

Komunikatywność

Umiejętność pracy w zespole

Zaangażowanie i chęć do pracy

Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)

Oferujemy:

- Wszelkie narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
- Odpowiednie przeszkolenie
- Stabilność zatrudnienia
- Miłą atmosferę w pracy
- Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania Handlowiec:
- monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych klientów,
- przygotowywanie ofert sprzedaży,
- wystawianie dokumentów handlowo-magazynowych,
- aktywny udział w sprzedaży asortymentu będącego w ofercie firmy,
- bieżąca obsługa klienta,
- monitorowanie należności,

Od przyszłych kandydatów oczekujemy:

Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
Wykształcenia minimum średniego,
Orientacji na wyniki i utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klientów,
Dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania
Prawa jazdy kategorii B,

Dodatkowymi atutami będą:

2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów B2B,
Znajomość branży lakierniczej lub materiałów ściernych i polerskich.
Wykształcenie kierunkowe – technologia drewna,
Znajomość programu ERP Subiekt GT

Oferta

Pracę w stabilnej firmie,
Możliwość rozwoju,
Szkolenie produktowe,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Aktywne uczestnictwo w dalszym rozwoju firmy,

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz dopiskiem na jakie stanowisko kandydat aplikuje