LokalizacjaFrancja
Wynagrodzenie12,00 EUR brutto h (za 35 godzin tygodniowo)
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-02-22
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik przy zbiorze pieczarek.

Opis stanowiska

- zbiór i sortowanie pieczarek w pieczarkarni wielopoziomowej (oczekiwana norma przez francuskiego pracodawcę wynosi ok 20 kg/h)

Wymagania

- aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
- dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od 5 lutego 2018
- doświadczenie w zbieraniu pieczarek - warunek konieczny
- badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
- mile widziany samochód do dyspozycji

- legalne zatrudnienie na terenie Francji oraz zawsze terminowe wypłaty wynagrodzenia
- umowę o pracę tymczasową do sierpnia 2018
- 12, 00 EUR brutto h (za 35 godzin tygodniowo)
- dodatkowe nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
- odprowadzanie składek ZUS od średniej krajowej
- bezpłatne zakwaterowanie
- częściowe pokrycie kosztów podróży do Francji