LokalizacjaBelgia
BranżaMotoryzacja
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-01-06
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY

OBOWIĄZKI

  • diagnostyka i kompleksowe naprawy silników diesla
  • montaż silników (głównie samochody marek: Mercedes, Volvo, Deutz, Man)

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem- mile widziana

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15-19 EUR brutto/h uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • nadgodziny płatne 150%
  • praca jednozmianowa
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • prywatną opiekę medyczną
  • trzynastą pensję
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

KS Service

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.