LokalizacjaFrancja
Wynagrodzenie13,10 EUR brutto / godz. (za 35 godzin tygodniowo)
Wygasa2017-12-13
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: stolarz.

Opis stanowiska

- montaż stolarki okiennej i drzwiowej
- montaż zabudowy meblowej
- montaż listew przypodłogowych

Wymagania

- minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min.30 dni przed wyjazdem
- aktualne badania lekarskie na podstawie skierowania wystawianego przez ATERIMA
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywna znajomość j. francuskiego

- legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy)
- umowę o pracę tymczasową na 2 miesiące z możliwością przedłużenia
- 13,10 EUR brutto / godz. (za 35 godzin tygodniowo)
- posiłek w dni robocze
- zapewnione nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
- bezpłatne zakwaterowanie
- częściowe pokrycie kosztów podróży

Grupa ATERIMA

Jesteśmy z Krakowa i tworzymy otwartą na pomysły, nowoczesną Agencję Zatrudnienia. Działamy w Polsce, Niemczech i Francji. Stawiamy na ludzi z pasją, bo wierzymy, że jeśli ktoś lubi to, co robi – robi to dobrze. Nie narzucamy założeń, jesteśmy otwarci na każdy pomysł. Dajemy przestrzeń na inicjatywę. Nasi pracownicy to wiedzą, dlatego w pracy rozwijają skrzydła i nie boją się nowości. Dołącz do Grupy ATERIMA i rozwijaj się razem z nami!