Wygasa2018-06-15
Grupa Szybko.pl to jeden z liderów serwisów ogłoszeniowych w branży nieruchomości.
Świadczymy usługi w zakresie projektów IT, reklamy, grafiki i e-marketingu.

Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat dynamicznie rozwija własne portale internetowe.
Kompleksowo wykonujemy dedykowane projekty IT dla naszych klientów które wdrażamy w życie od pomysłu po ich realizacje.

Każdego dnia z naszych usług korzysta kilkaset firm z całej Polski.
Jeśli jesteś przebojowa/przebojowy zapraszamy do naszej grupy.

Opis stanowiska

Wyszukiwanie i nawiązywanie relacji z nowymi klientami w szczególności poprzez aktywną sprzedaż produktów i usług
Dbanie o jakość sprzedaży i obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy w szczególności poprzez raportowanie działań sprzedażowych i kontaktu z klientem
Prezentacja produktów bezpośrednio przed klientem podczas spotkań biznesowych
Realizację celów sprzedaży i orientację na wynik

Wymagania

Umiejętność konstruktywnego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Sprawna obsługa komputera oraz aplikacji typy CRM
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość rynku nieruchomości i branży reklamowej będzie dodatkowym atutem
Język angielski komunikatywny - będzie dodatkowym autem

Oferta

Stałą pensję oraz dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne
Kompleksowe narzędzia pracy i bazę klientów
Szkolenia wprowadzające
Profesjonalne szkolenia gwarantujące stałe podnoszenie umiejętności
Kreatywną pracę w młodym i ambitnym zespole
Możliwość rozwoju i szansa awansu w strukturze grupy