LokalizacjaNiemcy
Wynagrodzenie1700 € - 1900 € netto/miesiąc
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2021-05-06

Opis stanowiska

- wykonywanie poleceń Przełożonego,
- załadunek i rozładunek ciężarówek,
- transport zrębków, kłód i palet.

Wymagania

- umiejętność posługiwania się językiem niemieckim,
- prawo jazdy kategorii C - mile widziane,
- doświadczenie zawodowe w temacie oferty oraz gotowość do pracy zmianowej,
- pojazd do przemieszczania się.

- stawkę powyżej 14 euro brutto/h (1700 € - 1900 € netto/miesiąc),
- darmowe zakwaterowanie oraz pomoc polskiego koordynatora,
- możliwość pozyskania cennego doświadczenia, a także dłuższej współpracy,
- umowę o pracę tymczasową,
- dodatek za nadgodziny i pracę w soboty.

HR Navigator

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.