LokalizacjaNiemcy
Wynagrodzenie12,40 € brutto
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2021-05-06

Opis stanowiska

• prace związane z podłączeniem przewodów/niskiego napięcia,
• montaż oświetlenia przemysłowego np. Trilux, Bega,
• montaż zestawów kabl.owych 6KV do 30KV - mocowanie złączy i końcówek (np. B. Raychem, Cellpack).

Wymagania

• wykształcenie zawodowe elektryczne - warunek konieczny,
• doświadczenie w pracy na zakładach przemysłowych - mile widziane,
• podstawowa znajomość niemieckiego.

• stawkę godzinową 12,40 € brutto + 1,10 € brutto/h za efektywność i niezawodność,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• stabilną pracę w Niemczech,
• możliwość dłuższej współpracy.

HR Navigator

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.