LokalizacjaNiemcy
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2020-12-05
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY

Opis stanowiska

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Obecnie dla naszego klienta lidera w branży lakierniczej poszukujemy osób na stanowisko:
LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: okolice Kempten
Zadania:
• samodzielnie lakierowanie elementów jak i całych pojazdów
• szlifowanie, szpachlowanie i przygotowanie powierzchni do lakierowania
• malowanie farbami gruntowi i wodnymi
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy jako samodzielny lakiernik
• Umiejętność dokładnego lakierowania
• Wykształcenie kierunkowe jako lakiernik samochodowy – mile widziane
• Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
• Własny samochód – mile widziany
Oferujemy:
• Stawka: 12 € brutto/h ( 1100-1400 euro netto )
• Umowa o pracę tymczasową,
• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Darmowe zakwaterowanie
• Możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV proszę przesyłać wraz ze zdjęciem,
KONTAKT:
monika.krawiec@hrnavigator.com.pl
+48 571 322 116
Pracodawca, w trosce o swoich pracowników, zabezpiecza miejsca pracy spełniając wszystkie normy bezpieczeństwa w dobie coronawirusa. W przypadku podejrzenia zarażeniem, zapewniamy szybki dostęp do diagnozy i opieki medycznej

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Navigator

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.