LokalizacjaPolska
BranżaZakupy
Wynagrodzenie18zł brutto/godz
Wygasa2020-04-16
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE
APT During Polska Sp. z o. o. poszukuję chętnych na stanowisko:
Rozkładanie i uzupełnianie towaru w sklepie spożywczym

Opis stanowiska

Zapraszamy do pracy w sklepie spożywczym przy wykładaniu i uzupełnianiu towaru. Praca jest prosta, polega na przenoszeniu paczek, ich otwieraniu lub utrzymywaniu czystości sklepu.
Praca w systemie dwuzmianowym 6-14 oraz 14-22 od poniedziałku do soboty , możliwość nadgodzin.
Zaufały nam już tysiące pracowników, dołącz do naszego zespołu During!

Wymagania

- Zaangażowanie i pracowitość
- Gotowości do szybkiego podjęcia pracy.

- Pracę na podstawie umowy zlecenie zawieraną na krótkie terminy
- Zatrudnienie przez zaufanego pracodawcę