LokalizacjaNiemcy
Wynagrodzenie12,50 eur brutto
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2020-04-05

Opis stanowiska

- Montażu systemów nośnych kabli
A) Konstrukcja platformy kablowej
B) Koryta kablowe siatkowe
C) Rury
- Wykonywanie prac ślusarskich
- Konserwacja i naprawa prostych mechanizmów i wyrobów metalowych.

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe jako ślusarz bądź ślusarz przemysłowy
- Doświadczenie w pracy w przemyśle- mile widziane
- Bez znajomości języka niemieckiego

Oferta

- Stawka godzinowa 12,50€ brutto
- Dodatkowo płatne premie za dobrze wykonywaną pracę
- Darmowe zakwaterowanie zapewnia klient
- umowa o pracę tymczasową
- Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

HR Navigator

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.