LokalizacjaNiemcy
Wynagrodzenie1300-1500 euro netto/mc
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2019-10-31
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE

Opis stanowiska

• załadunek i rozładunek paczek
• dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru

Wymagania

• sprawność fizyczna,
• sumienność, dokładność, staranność

Oferta

• miejsce pracy: okolice Kassel
• legalne i stabilne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ) 5 dni w tygodniu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,,
• atrakcyjną stawka podstawowa: 9,96-11,95 € brutto/h
• wynagrodzenie netto: 1300-1500 €/netto miesięcznie
• możliwość pobierania zaliczek
• zapewnione bezpłatne zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem i Internetem,
• pomoc w organizacji dojazdu Polska-Niemcy
• koordynowanie dojazdów dom-praca-dom
• wsparcie naszych polskojęzycznych koordynatorów przez cały okres trwania umowy
• załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą
• praca w polskim zespole i możliwość rozwoju zawodowego

HR Navigator

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.