Wynagrodzenieadekwatne do zaangażowania
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2019-09-29
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 PRACOWNICY USŁUG I SPRZEDAWCY
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z długoletnią tradycją, działającą w branży motoryzacyjnej.
Sprzedajemy opony, felgi stalowe i aluminiowe od pokoleń. Idąc z duchem czasu zajmujemy się głównie sprzedażą online, wykorzystując wiele interesujących możliwości Internetu.
By sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była interesująca, przejrzysta, wyróżniająca się dobrą jakością.
Dlatego poszukujemy ludzi z pasją.

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika do Biura Obsługi Klienta w Bydgoszczy

Wymagania

•Umiejętność obsługi komputera i pakietu Office
• Wysoka kultura osobista
• Punktualność, dyspozycyjność i odpowiedzialność
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra organizacja pracy

Dodatkowymi atutami będą:
• Doświadczenie w obsłudze klienta
• Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferta

• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
• Pracę w ciekawej branży w małym zespole i rodzinnej atmosferze
• Wsparcie naszych kolegów i koleżanek
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość realizowania własnych umiejętności