LokalizacjaNiemcy
Wynagrodzenie1300-1500 eur netto
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2019-08-08
Zarobki 1300 - 1500 EUR (netto)!
Zakwaterowanie za darmo!

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Pracownik fizyczny przy rozładunku i załadunku kontenerów / magazynier
Niemcy, okolice Kassel

Opis stanowiska

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za

Wymagania

Obowiązki na stanowisku:
załadunek i rozładunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru
rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego
ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek
ręczne skanowanie paczek kurierskich

Oferta

Zapewniamy:
wynagrodzenie 1300 - 1500 EUR netto / miesięcznie
Stawka 9,79-11,75 euro brutto
Zmiana dzienna lub nocna
Praca ok. 8 godzin dziennie
umowa o pracę tymczasową
bezpłatne zakwaterowanie
legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec

HR Navigator

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.