Contract typeContract of employment
Working hoursFull-time
Last updated2019-01-11
Expired at2019-02-10
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 Elementary occupations

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w wykonywaniu prostych prac na produkcji;
  • Kontrola jakości odbieranych produktów;
  • Układanie gotowych elementów na paletach;
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca na etat), w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22 oraz 22-6)
  • Dobra kondycja i siła fizyczna;
  • Chęć i motywacja do pracy fizycznej;
  • Gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku, dla chętnych praca również w soboty (godziny dodatkowo płatne)
  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Stałe wynagrodzenie + PREMIE za pracę w nocy;
  • Możliwość zatrudnienia w renomowanej firmie na rynku lubelskim;
  • Możliwość korzystania z benefitów (karty sportowe, ubezpieczenie na życie itp.).

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta? Poleć ja również swoim znajomym a na pewno się odezwiemy!

Jeśli interesuje Cię ta lub inna nasza oferta zachęcamy do odwiedzania naszego biura przy ul. Peowiaków 10/1. lub kontaktu telefonicznego pod numerem 81 532 33 66 lub 723 320 180.

Miejsce:Lublin

Adecco Poland Sp. z o.o.

Adecco Poland Sp. z oo is a multinational corporation The Adecco Group - a world leader in human resource consulting firms, which has 5,100 outlets in more than 60 countries. In Poland we operate since 1994. His knowledge and experience we offer in over 50 locations across the country. In 2016, we work through Adecco Poland were more than 63 000 people. Adecco Poland Sp. z oo is a Employment Agency No. 364.