Contract typeContract of employment
Working hoursFull-time
Last updated2019-01-11
Expired at2019-02-10
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 Craft and related trades workers

Miejsce pracy: Niepruszewo

Twoje zadania:

  • pakowanie, sortowanie oraz układanie gotowych produktów,
  • kontrola jakościowa i ilościowa.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe 2800 zł brutto,
  • premię regulaminową - do 300 zł brutto,
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na dłużej!
  • pracę w nowym, czystym magazynie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę sportową.

Wymagamy:

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej (6-14-22),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dojazdu we własnym zakresie.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 723 390 081 i polecenie oferty znajomym!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Adecco Poland Sp. z oo is a multinational corporation The Adecco Group - a world leader in human resource consulting firms, which has 5,100 outlets in more than 60 countries. In Poland we operate since 1994. His knowledge and experience we offer in over 50 locations across the country. In 2016, we work through Adecco Poland were more than 63 000 people. Adecco Poland Sp. z oo is a Employment Agency No. 364.