Lokalizacjadolnośląskie
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-07-11
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny:
664 716 569 , 532 464 530

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na magazynie przy fabryce LG Chem w Biskupicach Podgórnych na stanowisko

Opis stanowiska

Opis stanowiska: PRACOWNIK MAGAZYNU

- Przygotowywanie materiałów produkcyjnych
- Wsparcie produkcji
- Pakowanie produktów
- Rozładunek dostaw
- Prace inwentaryzacyjne
- Praca ze skanerem ręcznym

Wymagania

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- Motywacja do pracy
- Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Sprawność fizyczna
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferta

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy naszym Pracownikom:

• Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
• Transport pracowniczy z kierunków:
-Bielawa/Dzierżoniów/Kołaczów/Łagiewniki/Jordanów Śląski/Kobierzyce
-Boguszów Gorce/Wałbrzych/Świebodzice/Świdnica/ Tworzyjanów
-Ząbkowice Śl./Piława Górna/Niemcza/Sobótka
-Pieszyce/Bielawa/Dzierżoniów/Łagiewniki/Jordanów Śl.
-Nowa Ruda/Ludwikowice/Głuszyca
-Ziębice/Henryków/Strzelin/Uniszów
• Prywatną opiekę medyczną
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych obejmujący:
- dofinansowanie do usług o charakterze rekreacyjno sportowym (Karty MultiSport)
- dodatkowe świadczenia w okresach świątecznych