Lokalizacjadolnośląskie
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-07-11
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE
Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Opis stanowiska

Opis stanowiska: PRACOWNIK MAGAZYNU

• Kompletowanie zamówień do wysyłki
• Przygotowywanie towaru do wysyłki
• Praca ze skanerem ręcznym
• Pakowanie zamówień
• Prace inwentaryzacyjne

Wymagania

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
• Motywacja do pracy
• Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Sprawność fizyczna
• Gotowość do pracy na 2 zmiany (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00; 15:00-23:00)

Oferta

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy naszym Pracownikom:

• Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
• Transport pracowniczy z kierunków:
Świdnica/Mietków/Maniów/Domanice/Imbramowice/Buków/Osiek/Kostomłoty/Piotrowice/Pełecznica/Kąty Wrocławskie/Gniechowice
oraz
Ziębice/Henryków/Strzelin/Łagiewniki/Sobótka
• Prywatną opiekę medyczną
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych obejmujący:
- dofinansowanie do usług o charakterze rekreacyjno sportowym (Karty MultiSport)
- dodatkowe świadczenia w okresach świątecznych