Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-05-12
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY
Ekoprojekt Sp. z o.o. świadczy usługi inżynieryjne w zakresie wykonywania dokumentacji technicznych oraz realizacji robót w branży instalacyjnej. W skład naszej firmy wchodzą zespoły: sieciowy, sanitarny, elektryczny, wykonawczy, do spraw pozyskiwania dotacji oraz rozwoju, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi. W latach 2012, 2014, 2015, 2017 zostaliśmy uhonorowani przez Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa tytułem "Firma Inżynierska Mazowsza" w kategorii Projektowanie.

Opis stanowiska

Do zadań pracownika należeć będzie:
• montaż instalacji sanitarnych,
• naprawa, przebudowa i renowacja instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych
• praca zgodnie z rysunkami technicznymi
• instalowanie rur i urządzeń sanitarnych
• pomoc przy pracach spawalniczych
• wykonywanie izolacji instalacyjnych

Wymagania

Wymagania:
• chęć nauki zawodu
• umiejętność czytania rysunku technicznego - mile widziane
• dokładność, estetyka i zaangażowanie w wykonywanych pracach
• znajomość branży grzewczej i sanitarnej - mile widziana

Oferta

Oferujemy:
• Szkolenia
• Prace w młodym zespole
• Możliwość rozwoju
• Atrakcyjne warunki finansowe