LokalizacjaFrancja
Wynagrodzeniezarobki miesięczne ok. 3500 EUR netto / m-c za 35 godzin tygodniowo (wynagrodzenie zasadnicze + diety)
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-03-15
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku: Brygadzista / Cieśla szalunkowy (warunki francuskie).

Opis stanowiska

- montaż szalunków systemowych (ALPHI, PERI, DOKA)
- organizowanie pracy i nadzór nad kilkuosobową grupą pracowników z Polski

Wymagania

- doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B
- znajomość j. francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację

- francuską umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
- zarobki miesięczne ok. 3500 EUR netto / m-c za 35 godzin tygodniowo (wynagrodzenie zasadnicze + diety)
- nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
- samochód służbowy do dyspozycji
- pomoc przy zorganizowaniu zakwaterowania