Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-03-15
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY
Spółka IMS Sofa jest międzynarodową organizacją, specjalizującą się w produkcji i sprzedaży mebli tapicerowanych.
Do naszego zakładu produkcyjnego w Bydgoszczy lub w Chełmnie szukamy osób na stanowiska:

TAPICER SZWACZKA KROJCZY WATY

Opis stanowiska

Tapicer – tapicerowanie elementów z tkanin i skóry.
Szwaczka - szycie pokrowców tapicerskich.
Krojczy Waty – krojenie waty.

Wymagania

POSZUKUJEMY OSÓB:
• zainteresowanych NAUKĄ cenionego zawodu lub Z DOŚWIADCZENIEM w zawodzie;
• zapraszamy KOBIETY oraz MĘŻCZYZN;

Oferta

• zdobycie nowych umiejętności;
• profesjonalne szkolenie;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• pełne świadczenia zdrowotne i emerytalne;
• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów w pracy;
• bogaty i różnorodny pakiet socjalny;

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres Dorota.Kopacz@ims.li lub ul. Bydgoska 50, 85-790 Bydgoszcz.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.