LokalizacjaPolska
Wygasa2018-03-10
Jesteśmy funduszem skoncentrowanym na rozwoju nieruchomości w centralnych lokalizacjach największych polskich miast. Nasze nieruchomości to połączenie odważnej wizji i dbałości o każdy szczegół, w których sukces zaangażowani są wszyscy pracownicy niezależnie od stanowiska.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy projektantów wnętrz i mebli do działu odpowiedzialnego za realizację ekskluzywnych inwestycji o charakterze „mixed-use” development, będących połączeniem 5-gwiazdkowych hoteli z ekskluzywnymi apartamentowcami.

Jeśli masz odpowiednie kompetencje oraz chcesz pracować przy unikatowych projektach nieruchomościowych, zapraszamy do złożenia aplikacji.

Opis stanowiska

1. Projektowanie oraz aranżacja wnętrz (zarówno przestrzeni prywatnych jak i publicznych – spa, lobby, restauracja).
2. Tworzenie wizualizacji wnętrz 3D.
3. Projektowanie oraz tworzenie rysunków wykonawczych mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz.
4. Opieka nad wdrożeniem projektu – dobór technologii i materiałów, pozyskiwanie podwykonawców i dostawców materiałów.
5. Opracowywanie projektów wykonawczych wnętrz.

Wymagania

1. Wykształcenie kierunkowe (absolwent lub student ostatnich lat kierunków: architektura wnętrz, wzornictwo przemysłowe lub pokrewnych)
2. Biegła znajomość programów do projektowania oraz tworzenia wizualizacji 3D
3. Poczucie estetyki oraz znajomość aktualnych trendów w designie.
4. Dyspozycyjność, terminowość, rzetelność.
5. Zaangażowanie oraz kreatywność.

Oferta

1. Możliwość rozwoju zawodowego dzięki:
a. -współpracy z międzynarodowymi markami hotelowymi
b. - współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi z całego kraju
2. Negocjowane godziny pracy
3. Pakiet Medicover
4. Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym i kreatywnym zespole w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.

CV wraz z PORTFOLIO prosimy przesyłać na adres sekretariat@structurecapital.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.