LokalizacjaHolandia
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-03-08
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 OPERATORZY I MONTERZY MASZYN I URZĄDZEŃ

Opis stanowiska

Firma Estom poszukuje spawaczy i monterów kadłubów okrętowych/ rurociągów do pracy w Holandii. Dlatego po raz kolejny będziemy przeprowadzali testy (próbki pracy) weryfikujące umiejętności spawalnicze lub monterskie.
Próbki odbędą się 15.02.2018 w Gdyni.

Wymagania

- wymagane doświadczenie stoczniowe
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym - wymóg konieczny

Oferta

- umowa o pracę na warunkach holenderskich
- dojazd do pracy i zakwaterowanie pokrywa pracodawca
- koszt pierwszego dojazdu do Holandii pokrywany przez pracodawcę
- wynagrodzenie tygodniowe