LokalizacjaHolandia
Rodzaj umowyKontrakt | własna działalność, konsultanci, kontrahenci, freelancer
Wygasa2018-03-08
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 TECHNICY I INNY ŚREDNI PERSONEL

Opis stanowiska

Firma Estom poszukuje murarzy/budowlańców do pracy w Holandii.

Wymagania

- wymagane min. 2-letnie doświadczenie
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym - wymóg konieczny

Oferta

- umowa o pracę na warunkach holenderskich
- dojazd do pracy i zakwaterowanie pokrywa pracodawca
- koszt pierwszego dojazdu do Holandii pokrywany przez pracodawcę
- wynagrodzenie tygodniowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (w języku angielskim) na adres sekretariat@estom.eu Tel. 504-089-071