Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-02-04
Pensjonat w warszawie zatrudni samodzielną Księgową / Kadrową. Pensjonat prowadzony jest przez spółkę z o.o., zlokalizowany jest w Warszawie na styku dzielnic Ochota / Włochy. Posiada 50 pokoi, zatrudnia na etat średnio 10 osób. Poszukujemy osoby do prowadzenia księgowości i kadr pensjonatu. Miejsce wykonywania pracy – w biurze w pensjonacie.

Opis stanowiska

W ramach zadań przewidujemy m.in.:
- Prowadzenie księgowości spółki z o.o.
- Prowadzenie kadr spółki, w tym m.in. tworzenie grafików pracy, wyliczanie i wypłata wynagrodzeń
- Współpraca z Recepcją pensjonatu i sprawdzanie poprawności rozliczeń finansowych z klientami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- min. 1 roku doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego w branży hotelarskiej,
- posiadania certyfikatu księgowego wydanego przez Ministerstwo Finansów,
- znajomości programu księgowego Optima,
- znajomości programu hotelarskiego ProHott będzie dodatkowym atutem,
- bardzo dobrych zdolności organizacyjnych,
- komunikatywności, odpowiedzialności,
- umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,

Oferta

Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.