LokalizacjaFrancja
Wynagrodzenie13,00 EUR brutto /godz. (tygodniowy czas pracy 35 godzin)
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-02-04
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455 . Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Operator żurawia.

Opis stanowiska

- obsługa żurawia wieżowego Potain MDT 98 / 308

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie min. 5 lat
- podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min.30 dni przed wyjazdem
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
- aktualne uprawnienia do obsługi żurawi
- badania medyczne na podstawie naszego skierowania

- legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
- 13,00 EUR brutto /godz. (tygodniowy czas pracy 35 godzin)
- nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
- dodatek wyżywieniowy 9,50 EUR brutto za każdy dzień roboczy
- umowa o pracę tymczasową do 30 marca z możliwością przedłużenia
- bezpłatne zakwaterowanie
- częściowe pokrycie kosztów podróży