LokalizacjaŁódź, łódzkie
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-01-07
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY

OBOWIĄZKI

  • kontrola oraz konserwacja stanu technicznego maszyn produkcyjnych
  • montaż i demontaż form wtryskowych
  • ustawianie maszyn
  • nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń produkcyjnych

OCZEKIWANIA

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • zdolności techniczne
  • umiejętności sprawnej i samodzielnej organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie w przezbrajaniu maszyn
  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 20 zł brutto/godz. oraz premię 100 zł brutto/m-c
  • dla osób chętnych możliwość ustalenia nadgodzin
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • możliwość długofalowej współpracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 894.

KS Service

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.