Lokalizacjazachodniopomorskie
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-01-07
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY

OBOWIĄZKI

• Sprzątanie hali produkcyjnej
• Sprzątanie magazynu
• Mycie pojemników
• Sprzątanie pomieszczeń socjalnych

WYMAGANIA

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w godzinach 14:00-22:00 i 22:00-06:00
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

OFERUJEMY

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 15 zł brutto za godzinę
• Dodatek do pracy w godzinach nocnych
• Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy

Więcej informacji pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585

KS Service

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.