Lokalizacjamazowieckie
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2018-02-04
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 TECHNICY I INNY ŚREDNI PERSONEL
Ekoprojekt Sp. z o.o. świadczy usługi inżynieryjne w zakresie wykonywania dokumentacji technicznych oraz realizacji robót w branży instalacyjnej. W skład naszej firmy wchodzą zespoły: sieciowy, sanitarny, elektryczny, wykonawczy, do spraw pozyskiwania dotacji oraz rozwoju, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi. W latach 2012, 2014, 2015, 2017 zostaliśmy uhonorowani przez Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa tytułem "Firma Inżynierska Mazowsza" w kategorii Projektowanie.

Opis stanowiska

W ramach zadań przewidujemy m.in.:
- Montaż instalacji sanitarnych
- Naprawa, przebudowa i renowacja instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych
- Praca zgodnie z rysunkami technicznymi
- Instalowanie rur i urządzeń sanitarnych
- Wykonywanie izolacji instalacyjnych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Chęć nauki zawodu
- Dokładność, estetyka i zaangażowanie w wykonywanych pracach
- Solidność i precyzja
- Mile widziane umiejętność czytania rysunku technicznego
- Mile widziane doświadczenie w spawaniu i montażu węzłów ciepłowniczych

Oferta

- Stałe zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie;
- Umowę o pracę;
- Przyjazną atmosferę pracy;
- Możliwości szkoleń i rozwoju;