Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-12-13
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 TECHNICY I INNY ŚREDNI PERSONEL
VENATOR HR (certyfikat 9314) dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swoim segmencie produkcji poszukuje Kandydata na stanowisko:

Mechanik / Dział Utrzymania Ruchu
Nr. oferty: MA/17/11
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądowych
Prowadzenie diagnostyki maszyn oraz wdrażanie akcji korygujących
Wykonywanie modernizacji oraz usprawnień maszyn i urządzeń linii produkcyjnych
Wparcie zepołu produkcyjnego oraz technologicznego
Wymiana informacji wewnątrz Zespołu UR

Wymagania

Wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn, elektromechanika lub pokrewne);
Znajomość zagadnień mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych;
Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
Chęć rozwoju wiedzy technicznej,
Mile widziane:
Uprawnienia SEP E1/E2/E3;
Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny);
Znajomość zasad 5S, TPM;
Doświadczenie w firmie produkcyjnej

Oferta

Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę
Bogaty pakiet socjalny ( system premiowy, prywatna opieka medyczna, karta multisport, świadczenia pozapłacowe)
Pakiet szkoleniowy i stabilny rozwój zawodowy
Przyjazne i dobrze zorganizowane środowisko pracy

Zapraszamy, wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.