Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-12-13
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 TECHNICY I INNY ŚREDNI PERSONEL
VENATOR HR (certyfikat 9314) dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swoim segmencie produkcji poszukuje Kandydata na stanowisko:

 Automatyk / Dział Utrzymania Ruchu
Nr. oferty: MA/17/11
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zadania:
● Zapewnienie sprawności maszyn na liniach produkcyjnych.
● Wykonywanie cyklicznych przeglądów
● Współpraca z zespołem przy modernizacji oraz usprawnieniach maszyn.
●Wparcie techniczne dla zespołu produkcyjnego oraz wymiana informacji wewnątrz zespołu UR
●Wykonywanie prac zgodnie ze standardami BHP oraz wewnętrznymi procedurami.

Wymagania

● Wykształcenie techniczne (automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika, elektromechanika)
● Doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu firmy produkcyjnej lub podobne
● Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (m.in. schematy zasilania,  sterowania elektrycznego)
● Umiejętność pracy w zespole
● Znajomość Simatic Menager (sterowniki PLC firmy Siemens) preferowana
● Znajomość techniki napędów elektrycznych (np. silniki oraz falowniki ABB);
● Uprawnienia SEP E1 / E2 / E3;

Oferta

Firma oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Rozbudowany pakiet socjalny i szkoleniowy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i rozwój zawodowy
Przyjazną atmosferę pracy