LokalizacjaFrancja
Wynagrodzenie 13,00 EUR brutto / godz. (35-godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-12-13
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: hydraulik.

Opis stanowiska

- wykonywanie instalacji wodnych, sanitarnych i grzewczych,
- montaż urządzeń sanitarnych

Wymagania

- min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywna znajomość j.francuskiego lub angielskiego
- aktualne badania medyczne na podstawie skierowania od Aterima
- podleganie przez okres min. 30 dni przed wyjazdem ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce

- legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
- umowę o pracę tymczasową do 15 grudnia 2017 z możliwością przedłużenia
- 13,00 EUR brutto / godz. (35-godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)
- dodatek wyżywieniowy 8,70 EUR brutto za każdy dzień roboczy
- dodatkowe nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
- bezpłatne zakwaterowanie
- częściowe pokrycie kosztów podróży
- ZAWSZE terminowo wypłacane wynagrodzenie