Lokalizacjamazowieckie
BranżaArchitektura
Wygasa2018-02-07
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 SPECJALIŚCI
Otwierający się na polskim rynku fundusz nieruchomościowy rekrutuje pracowników do działu odpowiadającego za realizację ekskluzywnych hoteli butikowych. Obecnie
poszukujemy osób na stanowisko projektanta mebli segmentu premium dla naszych obiektów.

Opis stanowiska

1. Wykonywanie rysunków wykonawczych mebli
2. Przygotowywanie wizualizacji 3D tworzonych produktów oraz specyfikacji wykonawczej
3. Opieka nad wdrożeniem projektu - dobór technologii i materiałów, pozyskiwanie podwykonawców i dostawców niezbędnych materiałów
4. Opracowywanie materiałów graficznych/promocyjnych

Wymagania

1. Wykształcenie kierunkowe (absolwent lub student ostatnich lat kierunków: wzornictwo przemysłowe, architektura wnętrz, grafika lub pokrewnych)
2. Biegła znajomość programów do projektowania oraz tworzenia wizualizacji 3D
3. Znajomość aktualnych trendów w designie
4. Dyspozycyjność, terminowość, rzetelność
5. Zaangażowanie oraz kreatywne nastawienie do pracy

Oferta

1. Unikalną możliwość szybkiego rozwoju zawodowego dzięki:
a. możliwość współtworzenia projektów do przestrzeni z segmentu premium, mebli o najlepszym designie wykonanych z najwyższej jakości materiałów
b. współpracę z renomowanymi biurami architektonicznymi z całego kraju
c. współpracę z międzynarodowymi markami hotelowymi
2. Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od efektów pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego (dla najlepszych kandydatów istnieje możliwość przedłużenia współpracy w formie umowy o pracę)
3. Negocjowalne godziny pracy
4. Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy