Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-09-12
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY

WYMAGANIA

Jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym? Posiadasz doświadczenie w obsłudze komputera? Jesteś zmotywowany i chętny do pracy? Lubisz pracować w grupie?

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie: obsługa linii do produkcji zakrywek kontaktowych, pakowanie oraz układanie na paletach kartonów z wyrobami gotowymi, pomoc przy ustawianiu linii i usuwanie drobnych awarii, odczytywanie i wprowadzanie danych produkcyjnych do systemu.

OFERUJEMY

W zamian za Twoją pracę oferujemy Ci: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę, miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2000 zł brutto, dopłatę do godzin nocnych w wysokości 40%, premię regulaminową w wysokości 20% od wynagrodzenia zasadniczego, odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy, a także prywatną opiekę medyczną.

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o.

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.