LokalizacjaBelgia
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-09-12
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy pakowanie wędlin, foliowanie tacek z wędlinami, kontrola ilości towaru.

WYMAGANIA

Wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego oraz braku przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze. Niezbędnym wymogiem formalnym jest posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem. Ponadto, wymagamy doświadczenia w branży produkcyjnej. Mile widziana możliwość wyjazdu samochodem.

OFERUJEMY

Oferujemy umowę o pracę, stawkę 13,5 EURO brutto/h, zorganizowanie zakwaterowania oraz zwrot kosztów za paliwo z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy w Belgii.

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o.

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.