Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-09-12
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY

OBOWIĄZKI

Poszukujemy osób do pracy przy obsłudze linii produkcyjnej zakrywek kontaktowych, pakowaniu oraz układaniu kartonów z gotowymi wyrobami na paletach, odczytywaniu i wprowadzaniu danych produkcyjnych do systemu oraz do pomocy przy ustawianiu linii produkcyjnej i usuwaniu drobnych awarii.

WYMAGANIA

Jeśli jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym, posiadasz podstawową znajomość komputera, a także chęć i motywację do pracy to czekamy właśnie na Ciebie.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Wynagrodzenie w wysokości 2000 złotych brutto miesięcznie, premie regulaminową w wysokości 20% od wynagrodzenia zasadniczego, dopłatę do pracy w godzinach nocnych w wysokości 40% oraz dodatek za pracę w systemie trzyzmianowym. Ponadto, prywatną opiekę medyczną.

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o.

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.