Wygasa2018-06-13
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 SPECJALIŚCI    Specjaliści do spraw zdrowia
Firma Opieka Inter Job Sp.z o.o. Sp.k. z Lubina zatrudni opiekunki osób starszych w Polsce. Legalnie, bezpiecznie i pewnie. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, bardzo dobre wynagrodzenie finansowe, pełne ubezpieczenie zdrowotne oraz umowa.

Opis stanowiska

Opis oferty pracy:
Zatrudnimy opiekunkę do starszego Pana. Podopieczny ma 70 lat ma problemy z poruszaniem się. Do obowiązków opiekunki należy higiena i pielęgnacja ciała - mycie, prysznic, pomoc w ubieraniu oraz w codziennych czynnościach. Zatrudnienie legalne na podstawie umowy zlecenia. Opieka ma charakter godzinowy. Poszukujemy opiekunki odpowiedzialnej, z doświadczeniem przy opiece nad osobami starszymi, przyjaznej o pogodnym usposobieniu, cierpliwej oraz życzliwej wobec podopiecznych. Prawo jazdy Kat B. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy @ lub zgłoszenie swojej kandydatury poprzez stronę internetową www.interjob.com.pl.

Wymagania

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
cechy charakteru jak życzliwość, cierpliwość, empatia są niezbędnym elementem zawodu opiekuna/opiekunki osoby starszej
dodatkowym atutem jest posiadanie referencji lub formy listu polecającego od rodzin podopiecznych lub ich samych

legalne zatrudnienie na umowę cywilnoprawną (odprowadzenie składek ZUS )
zarobki wypłacane zawsze na czas

dokładny opis zlecenia, bez ukrywania stanu faktycznego ,czyli stanu zdrowia osoby Podopiecznej oraz warunków zlecenia