Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-08-16

Obowiązki:
- nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego,
- zaprojektowanie procesu produkcji,
- rozwiązywanie problemów technologicznych,
- wdrażanie nowych wyrobów,
- przeprowadzanie projektów inwestycyjnych zleconych przez ZS lub dyrektora,
- doposażenie stanowisk pracy w elementy usprawniające proces,
- standaryzacja.

Wymagania:
- odpowiedzialność za zaprojektowanie procesu produkcji oraz ocenę ryzyka na poszczególnych etapach,
- odpowiedzialność za zlecone projekty inwestycyjne,
- odpowiedzialność za wyposażenie stanowisk pracy,
- odpowiedzialność za wdrożenie nowych maszyn i technologii.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę,
- bogaty pakiet benefitów,
- realną możliwość rozwoju.

Trenkwalder

pl.trenkwalder.com

Agencja zatrudnienia Trenkwalder (nr cert. 136) jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych