Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-08-16
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE

Obowiązki:
- kompletacja dostaw, przyjmowanie i wydawanie towaru,
- wydawanie towaru i dokumentacji osobom uprawnionym,
- terminowy wyładunek i załadunek towaru, składowanie towaru zgodnie z przepisami BHP,
- zabezpieczanie mienia przed kradzieżą, zniszczeniem i uszkodzeniem,
- obsługa powierzonego sprzętu (wózki widłowe, przenośniki, dźwigi),
- przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej,
- przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny),
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane),
- dyspozycyjność i chęć do pracy,
- odpowiedzialność za powierzony sprzęt i wykonywane obowiązki.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie w formie podstawy + premii,
- pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku,
- przyjazną atmosferę pracy,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Trenkwalder

pl.trenkwalder.com

Agencja zatrudnienia Trenkwalder (nr cert. 136) jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych