Lokalizacjadolnośląskie
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-08-16
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY

OBOWIĄZKI

  • odbieranie stalowych komponentów z linii produkcyjnej
  • kontrola wizualna komponentów
  • pakowanie wyrobów gotowych
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

WYMAGANIA

  • chęć do pracy i zdobywania nowej wiedzy
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • początkowe wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1700 zł netto + 300 zł netto premii
  • dla osób chętnych płatne nadgodziny
  • przejrzysta ścieżka kariery zawodowej w międzynarodowej firmie
  • certyfikowane szkolenia

KS Service

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.