LokalizacjaFrancja
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-08-16
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Cieśla / Zbrojarz

Opis stanowiska

- montaż szalunków NOE, zbrojeń i stropów
- betonowanie
- deskowanie

Wymagania

- min.3 lata doświadczenia w zawodzie
- dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
- podleganie przez okres min. 30 dni przed wyjazdem ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
- badania lekarskie na podstawie skierowania wystawianego przez Aterima

- legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
- umowę o pracę tymczasową na 2 m-ce z możliwością przedłużenia
- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
- dodatek wyżywieniowy w wysokości 8,90 EUR brutto za każdy dzień roboczy
- nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
- częściowe pokrycie kosztów podróży
- bezpłatne zakwaterowanie

Grupa ATERIMA

Jesteśmy z Krakowa i tworzymy otwartą na pomysły, nowoczesną Agencję Zatrudnienia. Działamy w Polsce, Niemczech i Francji. Stawiamy na ludzi z pasją, bo wierzymy, że jeśli ktoś lubi to, co robi – robi to dobrze. Nie narzucamy założeń, jesteśmy otwarci na każdy pomysł. Dajemy przestrzeń na inicjatywę. Nasi pracownicy to wiedzą, dlatego w pracy rozwijają skrzydła i nie boją się nowości. Dołącz do Grupy ATERIMA i rozwijaj się razem z nami!