Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-07-19
Klasyfikacja zawodu według specyfikacji ISCO-08 ROBOTNICY PRZEMYSŁOWI I RZEMIEŚLNICY

Obowiązki:
- szlifowanie spawów szlifierką,
- polerowanie,
- obróbka metalu,
- wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność,
- chęć podjęcia dłuższej współpracy,
- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- obiady w stołówce pracowniczej,
- kartę multisport,
- opiekę medyczną,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 663 301 046.

Trenkwalder

pl.trenkwalder.com

Agencja zatrudnienia Trenkwalder (nr cert. 136) jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych