Lokalizacjamazowieckie
Wynagrodzeniemotywujące
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-08-16
Firma zajmuje się produkcją opakowań drewnianych oraz usługami zabezpieczania maszyn i urządzeń na czas transportu morskiego, lotniczego i drogowego

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:
Specjalista ds. marketingu relacyjnego/ Handlowca

Wymagania

Znajomość branży drzewnej lub/i opakowań drewnianych
Zmysł techniczny
Ogólna znajomość procesów sprzedażowo-marketingowych
Dobra organizacja pracy
Dynamizm i kreatywność
Wysokie zdolności interpersonalne
Mile widziane doświadczenie w marketingu (B2B

Oferta

Samodzielne stanowisko
Dobrą atmosferę pracy
Niezbędne narzędzia pracy
Motywujący system wynagrodzeń
(premia od pozyskanych zleceń)