Lokalizacjamazowieckie
Wynagrodzeniemotywujące
Rodzaj umowyUmowa o pracę
Wygasa2017-12-09
Firma zajmuje się produkcją opakowań drewnianych oraz usługami zabezpieczania maszyn i urządzeń na czas transportu morskiego, lotniczego i drogowego

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:
Specjalista ds. marketingu/ Handlowca stacjonarnego

Wymagania

Ogólna znajomość procesów sprzedażowo-marketingowych
Dobra organizacja pracy
Dynamizm i kreatywność
Samodzielność
Wysokie zdolności interpersonalne
Mile widziane doświadczenie w marketingu i/lub znajomość branży drzewnej

Oferta

Samodzielne stanowisko

Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat
Rozwój zawodowy oraz doskonalenie umiejętności handlowych
Dobrą atmosferę pracy
Niezbędne narzędzia pracy